czwartek, 3 lipca 2014

Co tu zrobić?

Dziś post mało robótkowy z prośbą o rady od Was. Otóż jakiś czas temu ogłosiłam u siebie na blogu zabawę podaj dalej, zgłosiła się jedna osoba anonimowa, próbuję nawiązać z nią kontakt przez pocztę i nic... przysłała tylko adres (pytałam czy ma bloga). Zasady tej zabawy są ogólnie znane nie wiem co dalej zrobić. Chciałabym się wywiązać z obowiązków.
 Dziewczyny, jak myślicie jak tę sprawę rozwiązać?
Robótkowo chusta, o której pisałam jakiś czas temu. Jest już skończona, jednak zdjęć nie będzie, bo szybciutko zamieszkał u osóbki, dla której była robiona. Teraz na etapie koralikowanie.
 Ze sporym opóżnieniem chwalę się prezentem od synka na Dzień Mamy. Taką oto śliczną własnoręcznie wykonaną szkatułkę dostałam.


3 komentarze:

 1. Wiesz kochana wszystko zależy jakie miałaś na początku ogłoszone zasady.Bo jeśli nie zaznaczyłaś,że biorą udział tylko osoby blogujące to możesz mieć problem.Miło ,że starasz się być uczciwa,ale jak potem ta osoba wywiążę sie dalej z zabawy,tego Ci nie udowodni.Powiem Ci co ja bym zrobiła.Napisałabym otwarcie do tej osoby,wyjaśniła ,że taka zabawa nie ma sensu,że zabawa miała dotyczyć tylko osób aktywnie blogujących ,że zaszła pomyłka .W mordę nie dostaniesz,a sumienie będziesz mieć czyste.
  Chyba ,że Twoje założenia zabawowe były inne i mogły brać w nim udział wszyscy,to wtedy inna sprawa.
  Przemyśl dobrze co i jak.
  A szkatułeczka śliczna i dana od serca jest najlepszym prezentem
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkatułka cudowna:)
  W zabawie nie pomogę, bo jeszcze nigdy nie brałam w takiej udziału...

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do zabawy zgadzam się z Danką (wyżej), a szkatułka śliczna od syncia!!! Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń